BİZE ULAŞIN
reztas@reztas.com.tr
WHATSAPP HATTI
0(530) 690 19 89

HakkımızdaFirmamız 1981 yılında Reztaş Rezistans san, adı altında, Suat Gündemir tarafından kurulmuştur. Suat Gündemir’in rezistans sektöründeki tecrübe ve deneyimi 1970 ‘li yıllara dayanır. Firmamız kuruluşdan , günümüze kadar sürekli olarak ; makine parkurunu , teknolojik gelişme ve değişimleri teknik personel eğitimini yakından takip uygulaaktadır. Böylece kendisini sürekli olarak yenilemekte ve geliştirmektedir.Sektörümüzün hitap ettiği alan çok geniş ve değişken olduğundan , bu yeniliklere ve değişimlere ayak uydurmadığımız taktirde küçülüp yok olacağımızın bilincinde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Rezistans imalini doğru ve sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için personelin teknik bilgi ve uzun yıllara dayanan tecrübesinin olması gerektiğinden; firmamızda çalışan personel kendi bünyemizde yetişmiş olan ve uzun yıllar birlikte çalıştığımız kişilerdir.Kuruluşun 16. yılında ; firmamızın kurucusu ve sahibi olan Suat Gündemir artık kurumsallaşmamız gerektiğini düşünerek , uzun yıllar birlikte çalıştığı personeline de hisse vererk dört ortaklı REZTAŞ Reziztans Elektrik Elektronik San. Tic Ltd. Şti.’ni kurup, REZTAŞ Rezistans sanayi’ni tasfiye etmiştir.

21/07/1997 tarihinden sonra REZTAŞ Reziztans Elektrik Elektronik San. Tic Ltd. Şti olarak müşterilerine hizmet vermeye devam etmekte olan firmamız, imalathanesinin yanı sıra bir merkez ve birde şube olarak müşterilerine en iyi hizmet vermeye çalışmaktadır.Sektörümüzde daima yapılmayanı yapmayı hedefleyen , olmaz i yapılamaz diye birşeyi abul etmeyen bir firma olarak tanınırız.En büyük idealimiz ise her türlü rezistansın ülkemizde imal edilebilmesini gerekirse ülkemizden yurt dışına rezistans ihracatını yapılmasını sağlamaktır.

Prensibimizin; daima karşılıklı özgüven, kaliteli malzeme , dürüst çalışma ve en iyi hizmettir.

Kuruluşumuzdan günümüze yapmış olduğumuz çalışmalar sonuna çok geniş bir müşteri portföyüne sahip müşterilerine sadece satış yapmayı değil; satış sonrası teknik ve danışmanlık hizmetlerini vermeyi de görev kabul eden bir firmayız. Bizim için önemli olan müşterilerimizin her türlü sorununu gidererek, rahat ve hızırlı çalışmalarını sağlamaktır.Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.

Firmamız kaliteli malzeme daha uzun ömür ve en uygun fiyat prensibiyle yapmaktadır. Her zaman sattığı malın arkasındadır. Bunun içinde bir rezistansı imal etmeden önce her türlü teknik detayı sorup öğrenir, en uygun malzemeyi seçer ve bu doğrultuda üretime başlar.